A hereemelgetés a magömlés késleltetésének nagyszerű módja!
hirdetés
A férfi nem tud ejakulálni, amíg a heréi fölemelt állapotban, szorosan a test mellett vannak. A helyzet a felhúzott ravaszú puskáéhoz hasonlít: amíg a kakast vissza nem húzzák, a puska nem sül el.
Hasonlóképpen, hacsak a herék nincsenek fölemelve, a férfi nem tud ondót kibocsátani. Ha megtanulja akaratától függően fölemelni es leengedni a heréit, úgy uralma alá von egy nagyon fontos automatikus működést. A magömlés késleltetésének megtanulása tehát hasznos dolog.
hirdetés
A herék akarattól függő fölemelése első hallásra nehéz feladatnak látszik. Időbe telik, míg az ember megtanulja, hogy pontosan mely izmok mozgatásáról van szó. Kezdetben ahhoz, hogy föl tudja emelni a heréit valamennyi altest izmát össze kell szorítania. Később, ha már van gyakorlata, fölemelheti őket úgy is, hogy csak a megfelelő medenceizmait veszi igénybe, s az altesti izmokat egyáltalán nem feszíti meg.
Eleinte a herék föl-Ie mozgását is nehezen érzékeli az ember. Használjon tükröt, hogy lássa, mi történik. Még jobb, ha heréi fölött hüvelyk- és középső ujjával körbefogja a herezacskóját, s az így képzett gyűrű finoman lefelé húzza. Ilyenkor megérzi heréinek gyenge mozgását, feltéve, hogy pontosan végzi a herék fölemelését szolgáló belső izmok megfeszítését és ellazítását.
Ha egyszer megtalálta a megfelelő izmok helyét, addig gyakorolja here, felemelését és leengedését, amíg egyfolytában és gyors iramban százszor meg tudja csinálni. Végezze el ezt a gyakorlatot úgy is, hogy egy szék szélén ül vagy fél méterre szétterpesztett lábbal áll. Gyakorolja heréi fölemelését merevedéssel és merevedés nélkül úgy, hogy közben ingerli magát, illetve úgy is, hogy a partnere ingerli önt.
És most nézzük a férfi nemi szerveinek anatómiáját.
A férfi hímvesszője nyugalmi állapotban rövid, lágy, szivacsos szövetből álló cső, melyben a húgyhólyag kiürítése céljából egy csatorna fut végig a hímvessző belső felének hosszában. Maga a hímvessző nem izom, és nem is tartalmaz sem izmokat, sem csontokat. A hímvessző első 5-8 cm-es szakasza a musculus pubococcygeusba, azaz szemérem-farkcsonti izomzatba ágyazódik. Ez az izomzat bizonyos gyakorlatokkal erősíthető, s ennek révén keményebb merevedés érhető el.
A körülmetéletlen férfiaknál a hímvessző fejét - a makkot - laza bőrtok fedi, melyet fitymának nevezünk. A körülmetélt férfiak fitymáját sebészeti úton eltávolították, állandóan fedetlenné téve ezzel a makkot. A hímvessző a nemi izgalom állapotában megmerevedik. Szelepek zárulnak le azokban az erekben, melyek visszaszállítanák a testbe az ütőerek által a hímvesszőbe vitt vért. Ahogy a szivacsos szövet megtelik vérrel, a szerv megnyúlik és megvastagszik.
Az izgalom fokozódásával a makk nyugalmi méretének többszörösére nő, néha még a színe is elsötétül. A merevedés újszülött fiúcsecsemőknél éppúgy megfigyelhető, mint kilencvenéves aggastyánoknál. Minden egészséges férfival, alvás közben, éjszakánként többször is előfordul. A merevedés a férfi első fizikai válasza a nemi ingerre, ahogy a nőnél a nedvkiválasztás. Magömléskor a sperma olyan erővel lövell ki a hímvessző húgycsőnyílásán, hogy néha harminc vagy még több centiméter távolságra is kilökődhet.
Akár izgalmi, akár nyugalmi állapotban van, a hímvessző hossza és vastagsága nagy változatosságot mutat. A méretbeli különbségeket örökletes tényezők magyarázzák. Az ilyesmi nem függ a testmérettől; egy nagyméretű embernek lehet kis hímvesszője, s kis embernek is lehet nagy. A nemileg használaton kívül lévő hímvessző hajlamos rá, hogy visszahúzódjon a testbe, ahogy azt szexuális értelemben inaktív, idős emberek tapasztalhatják olykor magukon.
Képek: proaktivdirekt.com és kepek.4ever.eu