Nagyot bakizott Robbie Williams!
hirdetés
Robbie Williams koncertjén igaznak bizonyult a mondás, miszerint az ördög soha nem alszik. Egy pillanat műve alatt nagy baklövést követett el az énekes kisebb kálváriát okozva.
A botrányos eset a videofelvétel szerint úgy történt, hogy az énekes vidáman énekelt, ide- oda sétálgatott előadás közben, majd gondolt egyet és lelépkedett a lépcsőkön a közel a rajongóihoz. Szeretett volna pacsit adni nekik, ezért a színpad elé ugrott. Viszont ugrása nagyon rosszul sült el, mert megbotlott és ráesett az egyik női rajongóra, akinek eltörött a karja.
hirdetés
A nő sérüléseit még a koncert alatt ellátták és kórházba is szállították, de még azóta is súlyos fájdalmai vannak. Ráadásul a lánya még egy tweet-et is írt Robbie üzenőfalára az eset után: „Ráestél az anyukámra, és ő törött karral kórházba került, de te sosem kértél bocsánatot!". Az énekes mit sem sejtett arról, hogy milyen balesetet okozott bakijával, ezért amikor meglátta a bejegyzést, nagyon meglepődött és azt mondja, nagyon bántja a dolog. Azóta a kapcsolatot is felvette rajongójával, hogy kárpótolhassa majd valamivel.
Egyes irományok persze akként harangozták be az esetet, hogy az énekes eltörte egyik rajongója karját, sőt brutálisan elintézte a rajongóját, mintha szándékosan tett volna valami csúnya dolgot. Szándékosságról szó sincs, csupán egy véletlen balesetről. S az is megosztotta a véleményeket, hogy valójában kit kellene jobban sajnálni. Egyesek szerint az énekest, mivel bántja a kínos eset, és pénzeszsáknak tekintve talán majd jól kihasználja a helyzetet a károsult nő. Mások pedig elég vicces szemszögből közelítették meg az ügyet: szerintük a pórult járt nőnek boldognak kellene lennie, hogy egy ekkora híresség ráesett, hiszen úgyis nagy rajongója lehet, ha az első sorban csápolt neki a koncerten. Inkább annak kell örülni, hogy Robbie nem sérült meg. Szerintetek is megérne egy kartörést, hogy testközelbe kerülhessetek a celebbel? ![]()
Hozzászólások
hírdetés
Kapcsolódó cikkek
A jó főnök című film lett a Valenciában rendezett gála nagy nyertese
Hétfőn kezdődik az ingyenes online japán filmfesztivál
Károly herceg másodszor is koronás lett: óvják a királynőt!
Kim Kardashian még mindig úgy gondolja, hogy csak testedzés által érte el megjelenését
Michael Schumacherrel focizott a Republic egykori frontembere, Bódi László Cipő
Tóth Andi, Lady Szomjas és Tenki Réka is fontos jelölést kapott
Ilyen, amikor Zola időhurokba kerül
Romantikus szuperhősök a közelgő Valentin-napra!





















