Az Omyno kód
hirdetés
A kétkötetes alkotás második része 2012 novemberében jelent meg, és több könyvesbolt is utánrendelésre szorult.
Ennek oka, hogy írója a spiritualitásról "emberi" nyelven fogalmaz. Sutba vágta a varázsszavakat és a végtelen mondatokat, és egyszerű, közérthető regény formájában, önmagán és az emberen általában élcelődve tárja elénk lelkünk igazságait.
hirdetés
Az első kötet Kiráról szól, aki nagyra törő álmai megvalósításáért tulajdonképpen semmilyen erőfeszítést nem tett, nem tanult, nem szerzett szakmát, csak sodródott az árral. Egyvalami tette csak boldoggá, és ez a tervezés volt: divattervezővé szeretett volna válni. És mintha az égiek egyszer csak meghallgatták volna imáit, az ölébe hullott egy több százezer forintos lehetőség.
A hirtelen és könnyen jött siker aztán teljesen elvette Kira eszét, és úgy gondolta, neki a siker, a csillogás és a pénz jár, mind ezek mellé pedig tiszteletet és megbecsülést érdemel, amiért a híres divatguru felkarolta. Aztán véget ért a szezon, Kira tervei a divatcégnél landoltak, őt pedig kitaszította magából a divatvilág. Senki sem sietett a segítségére, és kétségbeesése öngyilkossági kísérletek sorozatáig űzte, mígnem a zárt osztályon találta magát, ahol egy kis szobába és a saját fejébe zárva tengette napjait.
A szórakoztató, de ugyanakkor megrázó lelki utazás elgondolkodtatja és talán kicsit fel is rázza az embert, maga felé fordítja, és mindezt közérthetően, sok humorral fűszerezve teszi.
Hozzászólások
hírdetés
Kapcsolódó cikkek
Családos lelkész könyvéből érthetjük meg a házasság lényegét
Érezni és együttérezni tanít az elsőkönyves szerző
Jól vannak az 50-es magyar nők? És miért nem?
Megjelent a kivételes kapcsolatok kézikönyve
Grecsó könyvbemutató a Radnótiban
Népszerű immunválasz lett a vírusra az online nyelvtanulás
Chuck Norris is csatlakozott a Jónak lenni jó!-hoz
Élményalbummal ünnepli 20. születésnapját a Világjáró Magazin





















